anunt gratuit

ANGAJĂM REPREZENTANT RELAȚII CU CLIENȚI

Contact office@lens.ro
Adăugat 05-04-2019 16:20:39
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Angajăm REPREZENTANT Relații cu Clienți, pentru biroul nostru din Turda.

Candidatul ideal ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:

  • Cel puțin 2 ani de experiență profesională relevantă în vânzări sau relații cu clienți (experiența în domeniul de optică medicală ar fi un avantaj).
  • Excelente abilități de comunicare în limbile maghiară și română-CRITERIU OBLIGATORIU
  • Limba engleză reprezintă un avantaj.
  • Personalitate proactivă cu gândire pozitivă.
  • Abilități interpersonale puternice, orientare spre rezultat.
  • Interacțiune excelentă și abilități organizaționale, atenție la detalii.
  • Abilitate de a prioritiza sarcinile.
  • Cunoștințe solide de MS Office și Outlook;

 Descrierea postului:

  • Raspunde si rezolva solicitările clienților, telefonic, prin e-mail sau chat, într-o manieră eficientă.
  • Menținerea unui grad ridicat de profesionalism, disponibilitate, fiabilitate și flexibilitate;
  • Angajament complet față de succesul afacerii și standarde înalte de realizare.

Oferim:

  • un mediu de lucru dinamic și prietenos, plin de provocări și oportunități de creștere.
  • pachet salarial atractiv.

Detalii despre companie:

O3 Trade SRL este distribuitor de articole optice, care oferă o gamă largă și variată de produse, ceea ce are ca rezultat un portofoliu care oferă clienților o soluție optimă  și completă a produselor optice, cum ar fi: rame de ochelari, lentile, ochelari de soare, ochelari, lentile de contact si accesorii.

Căutăm un reprezentant cu experiență, pentru departamentul de relații cu clienții, din Turda/Campia-Turzii sau împrejurimi.

Locație

Turda
Turda, Romania

Detalii anunț

ID Anunț: 390
Afișări: 897
Expiră: 05-05-2019 16:20:39

Comentarii