fbpx

anunt gratuit

Angajam operatori productie

Contact Rus Alina, tel 0743036749
Adăugat 17-09-2020 14:32:14
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Cikautxo RO Rubber &Plastic, companie multinationala, , recruteaza personal in vederea intregirii echipei sale de la Campia Turzii.

Oferim posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica, creativa si dedicata.Oferim un mediu de lucru propice dezvoltarii profesionale a fiecarui angajat si investim in formarea angajatilor nostri.

Posturile disponibile:

MONTATOR SUBANSAMBLE

Cerintele postului :

  • Studii minim 10 clase;
  • Capacitatea analitica si atent la detalii;

Descrierea postului:

  • Este responsabil cu procesul de asamblarea in zona atribuita
  • Isi isuseste si respecta normele de lucru ale fiecarui post din zona sa conform fisei de fabricatie (asamblare, ambalare, verificare )

VULCANIZATOR AUTOCLAVA

  • Studii minim 8 clase;

  • Realizarea procedeelor de incarcare si descarcare matrita autoclava, incarcare si descarcare carucior, manipulare matrita autoclava, cu scopul realizarii productiei si calitati stabilite;

Locație

Câmpia Turzii
Str Laminoristilor , nr 163

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate