fbpx

anunt gratuit

Angajam Operator masini-unelte semiautomate si automate(crosetatori

Contact Diaconu Liana, 0755063063
Adăugat 14-09-2020 13:23:28
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Candidatul ideal: • Minimum 10 clase • Abilitatea de a lucra conform instrucțiunilor de lucru • Abilități de a lucra în echipă • Atenție la detalii • Responsabilitate și flexibilitate • Cunostinte mecanice

Descrierea jobului: • Incarcarea, supravegherea si reglarea masinilor de crosetat.

ACS INDUSTRIES EUROPE - este lider mondial in productia de filtre pentru airbags, clientii nostri fiind toti marii producatori de automobile. ACS este o companie americana, avand headoffice in Rhoe Island si care detine fabrici in China si Mexic (aprox 4000 angajati). In 2017, ACS a deschis portile fabricii din TURDA (in incinta Parcului Aries). Detalii despre compania ACS Ind puteti consulta pe site-ul oficial http://acsindustries.com/company

Locație

Turda
str. Trascaului, nr.6, Turda

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate