fbpx

Diagnosis desktop

Diagnosis mobile

Untitled design High Quality 17

Untitled design High Quality 15

anunt gratuit

Angajam Gestionari/Manipulanti Marfa

Contact resurse.umane@modulo.fr
0752 194 399
Adăugat 01-04-2021 15:48:17

Descriere

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA - companie care produce prefabricate decorative din Ciment si Ipsos angajeaza GESTIONARI DEPOZIT.

Responsabilitati:

  • Efectueaza receptia fizica a produselor finite/materiilor prime la intrarea in magazie
  • Gestioneaza, pregateste si incarca marfa in vederea livrarii catre clienti
  • Participa periodic la inventarierea stocurilor

 Cerinte:

  • Studii medii/postliceale
  • Experienta de minim 1 an in gestiune/depozit
  • Atestat de stivuitorist
  • Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi

 Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu atractiv - beneficiem de facilitatile fiscale din domeniul constructiilor – taxe salariale reduse
  • Ore suplimentare plătite 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noapte 25%
  • Tichete de masă in valoare de 20 lei/zi
  • Decontarea partiala a transportului pentru naveta
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii (Paste, Craciun)
  • Cadouri pentru copiii angajatilor cu diverse ocazii
  • Ajutoare sociale (naşterea copilului, deces)

Pentru informatii suplimentare va incurajam sa ne contactati la 0752 194 399.

Locație

Turda
Strada 22 Decembrie 1989 29, Turda, Romania

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate