fbpx

anunt gratuit

Aktrion SRL angajeaza operatori sortare in Turda si Campia Turzii

Contact 0745266622
Adăugat 06-01-2020 12:58:00
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii: minim 10 clase
- Seriozitate, Punctualitate, Atentie la detalii;
- Acuitate vizuala buna;
- Persoana responsabila, organizata si orientata pe detalii;

Descrierea jobului
Responsabilitati:
Ca operator sortare veti lucra in locatiile clientilor nostri, unde veti face sortari vizuale ale diferitelor piese si reparatii usoare ocazionale, activitati ce necesita atentie la detalii si indemanare.

Oferim:
- Mediu de lucru civilizat;
- Salariu brut 2.480 lei;
- Decontare transport;
- Tichete de masa(valoare 15 lei/tichet/zi lucrata);
- Orele suplimentare, orele de noapte si orele de sambata si duminica vor fi platite suplimentar;
- Instruire continua, Posibilitati de promovare.

Descrierea companiei:
AKTRION SRL este furnizor de servcii de controlul calității, parte a AKTRION GROUP.

Telefon contact:0745266622

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 652
Afișări: 197
Expiră: 05-02-2020 12:58:00
In categories: Locuri de muncă

Comentarii