Un clujean a găsit un loc de parcare mai aproape de „cele sfinte”. S-a dus cu mașina până aproape de ușa bisericii.
Imaginile au fost surprinse în apropiere de Biserica Sfântul Mihail din Cluj-Napoca, iar cei care au făcut pozele spun că probabil omul avea vreo urgență la „spovedanie”.
Comentariile au apărut și pe Grupul Info Trafic Cluj-Napoca:
„As fi comandat o cifă de beton peste ea/ „Altfel te iubește Dumnezeu când mergi cu mașina până acolo”
Foto: Info Trafic Cluj-Napoca – Facebook
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























