Live Video

Job disponibil: Director vanzari - Turda, Aiud , Alba Iulia, Ocna Mures

Responsabilitati principale:

- Existenta si dezvoltarea unui portofoliu de clienţi propri. Identifica si contacteaza potentiali clienti interesati de produse si servicii bancare diverse (credite, carduri, depozite etc)

- Intocmeste oferte de produse si servicii bancare;
- Consiliaza si sprijina clientii in alegerea celor mai potrivite solutii financiar bancare dintre cele prezente in portofoliul de produse si servicii pe care institutiile bancare partenere ale societatii noastre le au;
- Acorda asistenta clientilor si potentialilor clienti, in pregatirea dosarelor de credit;
- Tine evidenta clientilor si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- Prezinta clientilor interesati produse si servicii bancare in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, set de documente necesare, mod de completare a documentelor necesare etc.
- Recrutarea si coordonarea echipei in activitatea de vanzare si post-vanzare. Ideal este sa detina retea proprie de vanzari...
- Se implica direct in campaniile de marketing desfasurate: flyere, prezentari, birouri de informatii.

Cerinte

* studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (specializare: economica, comunicare, marketing);
* experienţa in domeniul vanzarilor / asigurărilor constituie un avantaj ; experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere,coordonare ; persoane dornice de dezvoltare profesionala si personala
* adaptabilitate, sociabilitate; atitudine independentă şi pozitivă, orientare puternică către rezultate
* rigurozitate in respectarea termenelor limita si a sarcinilor;
* disponibilitatea de a incheia cu societatea noastra o conventie civila, in calitate de PFA;
Beneficii Oferite
- Program flexibil;
- Mediu profesionist de lucru;Posibilitatea de a dezvolta o cariera in cadrul grupului.
- Activarea si perfectionarea in cadrul unui colectiv tanar si ambitios;
- Participarea la training-uri de perfectionare in domeniul brokerajului bancar;
- Venituri consistente (direct dependente de realizari) sistem de bonusuri si comisioane atractiv.

Descrierea firmei

SC OPERATIV BUSINESS CONSULTING SRL-partener al celui mai mare broker de credite din Romania , Kiwi Finance , este o societate tanara, infiintata cu scopul de a furniza servicii profesioniste de brokeraj bancar. Prin intermediul firmei noastre se pot achiziţiona produse si servicii bancare de la peste 30 de institutii financiar bancare prezente pe piata din Romania.

Relatiile suplimentare se pot obtine la tel. 0744/558.556.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...