Live Video

Societate comercială angajează contabil

Combi Comimpex SRL cu sediul în Turda, angajează contabil.
Atribuții principale:

- efectuarea recepțiilor de marfă, transferuri între gestiuni, verificare mișcări stocuri de marfă între unitățiile societății;
- verificare și listare facturi clienți;
- întocmire pontaje lunare;
- întocmire dosare personal;
- evidența concediilor personalului;
- arhivare documente contabile (registru de casă, note de recepție, facturi de livrare)
-activități de secretariat;
- menținerea curățeniei la locul de muncă;
- situații cerute de conducerea societății.

Cerințe:
- bune cunoștințe de contabilitate primară;
- persoană organizată, cu atenție la detalii, perfecționistă;
- capacitate de a se ocupa de mai multe sarcini simultan;
- bune cunoștințe de utilizare a calculatorului (excel, word, facturare, gestiune);

Beneficii:
- salariu atractiv, corelat cu calificarea și rezultatele obtinuțe;
- mediu de lucru modern;
- siguranța locului de muncă;

CV-urile se trimit la adresa :combicomimpex2007@yahoo.com
Informații la numărul de telefon: 0722280958

TURDANEWS LIVE VIDEO:

Sâmbătă: 25 noiembrie, ora 19.00:

Handbal. KH Trepca - Potaissa Turda (meci 1)

Duminică, 26 noiembrie, ora 13.00:

Handbal. KH Trepca - Potaissa Turda (meci 2)

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...