m install
petlinii
nello construct

Sykes angajează Specialist Informații Clienți

floris

Sykes te angajeaza pentru a fi noul Specialist Informații Clienți!

Responsabilităţile postului includ:
– oferirea de sprijin profesional consumatorilor finali ai clientului nostru, prin intermediul telefonului şi prin e-mail,
– identificarea situaţiilor care trebuie transferate către un alt departament;
– introducerea informaţiilor necesare în sistemul de CRM local;

Căutăm candidaţi cu următorul profil profesional:
– bune cunoştinţe de operare MS Office
– excelente abilităţi de comunicare
– abilităţi de rezolvare de probleme
– cunoașterea unei limbi străine la nivel avansat

Experiența de munca anterioara într-un domeniu similar nu este un criteriu!
– Job-ul va începe cu o perioada de training tehnic (remunerat)

Ce oferim:
– oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, într-o echipă talentată şi ambiţioasă,
– oportunităţi de instruire profesională, de dezvoltare în carieră,
– provocări profesionale,
– pachet de beneficii atractiv.

Alatura-te echipei noastre si bucura-te de:
Program flexibil de 4, 6 sau 8 ore
Mediu de munca tânăr, prietenos și dinamic
Expunere la un mediu multicultural și multilingv (oferim suport în 20+ limbi)
Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare
Training profesional -> tehnologii moderne si managementul relatiilor cu clientii
Coaching

CV-urile pot fi trimise pe adresa grow@sykes.com

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876
awe infra
ubitech
viamso
Abonează-te
Anunță-mă de
guest

0 Comentarii
Inline Feedbacks
Vezi toate comentariile
Abonează-te la site-ul de știri prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest site de știri și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.
Astfel, alegi ce să citești, când să citești și nu ratezi nimic care ar putea fi important pentru tine!

Alătură-te celorlalți 74 de abonați.

transilvania impact

restaurant potaissa

ca aries turda