Live Video

Edenia Distribution Center angajează manipulanți marfă pentru depozitul zonal

Echipa Macromex din Campia Turzii angajeaza Manipulanti / Pikeri pentru depozitul Edenia Distribution Center.

Responsabilitati:

raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie;
incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar si in timp util;
ajuta la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor;
ajuta la descarcarea marfurilor de la furnizori;
efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de schimb;
participa la infolierea paletilor de marfa;
respecta nomele de calitate implementate in depozit.
Cerinte:

experienta relevanta in activitate de depozit minim 1 an;
experienta in lucrul cu liza electrica si/sau transpaleta;
disponibilitate pentru program in schimburi;
atentie la detalii;
fara cazier;
capacitate de lucru in echipa.
Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial atractiv, tichete de masa, spor frig, spor ore de noapte, spor ore suplimentare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Trimite CV-ul tau pe e-mail:hr@macromex.com sau prin fax: +40-21-206.69.99. Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!

TURDANEWS LIVE VIDEO:

Marți, 26 septembrie, ora 17.00:

Deschiderea oficială (non-public) Dedeman Turda, în prezența oficialilor companiei și ai administrației locale.

Miercuri, 27 septembrie, ora 10.00:

Spectacol ”Ziua Recoltei”, la Câmpia Turzii.

Joi, 28 septembrie 2017, ora 13.00:

Ședință de Consiliu Local la Câmpia Turzii.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...